O AKCI


Ročník 2022 právě připravujeme. Program budeme postupně doplňovat.

V sobotu 10.9. 2022 se mohou všichni nadšenci pohybu těšit na Letňanský sportovní festival.

Městská část Praha 18 pro vás připravila nezapomenutelný rodinný den plný pohybu. Akce je ideální pro rodiče s dětmi. Všichni se mohou těšit na bohatý program plný nejen sportovních zážitků, ale i různých vystoupení, ukázek netradičních sportů a zajímavých workshopů či soutěží, bez kterých se neobejde žádný sportovní den.

Návštěvníci mohou změřit své síly a to hned v několika disciplínách. Vyzkoušet si lukostřelbu, jízdu na surfovém prkně, rodeo, lezeckou stěnu nebo skákací boty. V průběhu dne bude letňanský florbalový klub Black Angels organizovat FLOORBALL OPEN TURNAJ na mobilním hřišti.

S TEPfactorem si vyzkoušíte i takovou malou Pevnost Boyard po česku, při které bez teamové spolupráce neuspějete. Bude to výzva pro celou rodinu – Rodinná výzva.

V podvečer vystoupí zpěvák a skladatel Jakub Děkan, který mezi některými svými hudebními kolegy získal přezdívku „Král refrénů“.

Food zóna letos i se sladkými novinkami a vůní a chutí vybrané kávy.

Pikniková a relaxační zóna s lehátky opět nabídne možnost odpočinku všem unaveným sportovcům.

Odpočinek a nabrání nových sil se určitě vyplatí, protože na večer jsou připravené hned dvě show – ohnivá a laserová, která zakončí celý festival a večerní NEONOVÝ BĚH.